Plūstošas melodijas, rokmūzikas smagums un metāla pamatīgums – grupa OCEANPATH ir viena no retajām, kas Latvijā rada un izpilda mūziku simfoniskā metāla žanrā. Jaudīgs sieviešu vokāls, smagnēji ģitāras ritmi un ekspresīva ritma sekcija, kā arī izteikts melodiskums ir OCEANPATH radošā rokraksta pamatā. Īpaša OCEANPATH muzikālās programmas sastāvdaļa ir kompozīcijas, kas tapušas folkmetāla tradīcijās.


2018.gada jūnijā klajā nāca OCEANPATH debijas albums ELEMENTI, kura dziesmu tekstos izmantoti gan buramvārdi, gan latvju dainas, kas atklāj bagātīgo kultūrvēsturisko mantojumu.  Albums tika izdots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.  Albums tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai ZELTA MIKROFONS 2019 kategorijā Roka vai metālmūzikas albums. 

 

Grupa vairākkārt ir uzstājusies Latvijas nozīmīgākajos smagās mūzikas festivālos Zobens un Lemess un Metalshow.lv, sniegusi neskaitāmus koncertus Rīgā, kā arī reģionos. Saņēmusi Latvijas Metālmūzikas gada balvu kā 2018.gada labākā koncertgrupa.

 

Grupas OCEANPATH muzikālais dzinējspēks ir ģitārists un skarbās balss īpašnieks Artūrs Šteinbergs, par jaudīgu vokālu rūpējas JVLMA maģistrante Laima Krīgere, kura iekaro ne tikai Latvijas Nacionālās operas skatuvi, bet arī ir saņēmusi Latvijas Metālmūzikas balvu 2017 kā Gada balss. Simfonisko plašumu piešķir Džeinas Šteinbergas taustiņi, savukārt ritma sekciju pārliecinoši notur basģitāriste Liene Liega Veidemane un bundzinieks Roberts Bernis.

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .